Spółka GiT - Siła solidnej Księgowości - Gdynia

GIT - Księgowość dla firm - wartościowe informacje dla przedsiębiorców

Księgowość Gdynia: Kompendium Wiedzy Dla Przedsiębiorców

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych stałych i potencjalnych klientów, stworzyliśmy bazę merytorycznej wiedzy – News, zawierającą aktualne i potwierdzone informacje na temat wszelkiego typu zmian i informacji księgowych, podatkowych, zusowskich czy finansowych. Tworzone przez nas artykuły blogowe stanowią dodatkowe wsparcie merytoryczne dla każdego przedsiębiorcy. Jeśli pragniesz pogłębić swoją dotychczasową wiedzę lub też dowiedzieć się o nowych przepisach, związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, to warto, abyś sięgnął do rzetelnego źródła wiedzy, jakim są publikowane przez nas artykuły.

Wszystkie dostępne artykuły dotyczą świadczonych przez nas usług księgowo- kadrowych, dedykowane są zarówno mikroprzedsiębiorcom, spółkom handlowym, jak i organizacjom pożytku publicznego.  Jako przyjazne klientom biuro rachunkowe z Gdyni staramy się na bieżąco aktualizować wszystkie treści, publikowane na naszym blogu, dlatego też oferujemy Ci rzetelne i sprawdzone kompendium wiedzy.

Kompedium wiedzy finansowo-księgowej dla wymagających

Systematycznie opracowywane przez nasze biuro rachunkowe artykuły blogowe mogą być cennymi wskazówkami, zarówno dla osób noszących się z zamiarem założenia swojej działalności gospodarczej, jak i tych, którzy prowadzą ją od wielu lat. W zakładce News możesz znaleźć posty, związane z obszarami działania naszego biura rachunkowego, którymi są:

  • kadry i płace,
  • księgowość,
  • rozliczenia ZUS,
  • finanse,
  • podatki.

W publikowanych postach przedstawiamy fachowe porady na temat takich zagadnień, jak ewidencja sprzedaży bezrachunkowej, podatek zryczałtowany czy zmiany w podatku VAT. Tworzone przez nas artykuły blogowe zawierają także wyjaśnienia na temat tego czym jest mała księgowość, księgi rachunkowe, a także kto jest zobowiązany do sporządzania deklaracji CIT i PIT. Jeśli interesuje Cię odpowiedź na pytania jaką formę opodatkowania wybrać lub też jak wybrać dobre biuro księgowe, to warto, abyś skorzystał z informacji zamieszczonych na naszym blogu.   .  

Skorzystaj z naszych porad i dowiedz się kto odpowiada za księgować w firmie?

Stworzona przez nas baza wiedzy pomoże Ci zrozumieć, kto odpowiada za księgowość w firmie i jakie wymagania powinieneś stawiać obsługującemu Twoją firmę biuru rachunkowemu. W zakładce News znajdziesz także informacje o tym, jak legalnie nie płacić zusu, jakie usługi rachunkowe dotyczą samozatrudnionych mikroprzedsiębiorców prowadzących działalność w formie jednoosobowej działalnosci , a jakie spółkom prawa handlowego. Publikowane przez nas artykuły blogowe będą wsparciem merytorycznym szczególnie w sytuacji, gdy nie wiesz, czym charakteryzuje się prowadzenie ksiąg rachunkowych i do czego firmy są do tego zobowiązane   

Dzięki zakładce News dowiesz się, dlaczego warto skorzystać z outsourcingu usług księgowych i co oznacza ten termin. Doradzimy jaka jest  najkorzystniejsza formę prowadzenia działalnosci dla Twojej firmy. Dowiesz się czym różni się księgowość prowadzona w formie karty podatkowej, ryczałtu  od prowadzenia tradycyjnej Księgi Przychodów i Rozchodów, a także poznasz zasady sporządzania sprawozdań finansowych.   Jeśli poszukujesz dodatkowej wiedzy na temat usług księgowo- kadrowych i rozliczeń zusowskich, sięgnij do treści publikowanych przez nas artykułów w zakładce News.

Znajdziesz tu wiele cennych wskazówek i aktualnych informacji, dotyczących obsługi finansowej prowadzonej działalności gospodarczej.

Zapraszamy

Zespół GIT - biuro rachunkowe Gdynia

Rzetelne biuro rachunkowe z Gdyni dla Twojej firmy. Cenisz solidność, bezpieczeństwo czy nieszablonowe podejście do księgowości? Powierz nam swoją księgowość i wymagaj więcej.

Copyright © 2024 GIT Sp. z o. o. biuro rachunkowe z Gdyni. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja getknow